V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Včelársky klobúk maskáčový, sieťovina vzadu

Kód: 3475
11,70 € / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Tento včelársky klobúk je vybavený maskáčovým vzorom a sieťovinou v zátylku, čo umožňuje pohodlné a bezpečné pracovanie s včelami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento včelársky klobúk je vybavený maskáčovým vzorom a sieťovinou v zátylku, čo umožňuje pohodlné a bezpečné pracovanie s včelami. Klobúk je navrhnutý s dôrazom na pohodlie a ochranu včelára, a preto má na spodku sťahovaciu šnúrku, ktorá zabezpečuje, že sa klobúk pevne pritiahne k hlave. To znižuje riziko vstupu včiel dovnútra klobúka a zabezpečuje, že včelár je dobre chránený pred bodnutím.

Tento včelársky klobúk s maskáčovým vzorom a sieťovinou v zátylku slúži na ochranu hlavy a tváre pred žihadlami včiel. Jeho sieťovina umožňuje dobrú viditeľnosť a zároveň chráni pred priamym kontaktom s včelami. Sťahovacia šnúrka na spodku zabezpečuje, že klobúk bude dobre priliehať k hlave a nedovolí včelám dostať sa pod ochrannú sieťovinu.

Klobúk má tiež putko na zavesenie na vešiak, čím umožňuje jeho praktické skladovanie. Vzhľadom na univerzálnu veľkosť sa hodí pre rôzne veľkosti hláv.

Jeho orientačná hmotnosť je 0,160 kg, takže je pohodlný na nosenie.

 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz