V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Detská kozmetika

Detská kozmetika je kategória kozmetických výrobkov, ktorá sa zameriava na starostlivosť o pokožku detí. Táto kozmetika sa líši od kozmetiky pre dospelých vzhľadom na to, že je vyvinutá tak, aby bola bezpečná a jemná pre citlivú pokožku detí a neobsahovala škodlivé látky, ktoré by mohli spôsobiť podráždenie alebo alergické reakcie.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom
Detsky celotelovy balzam s medom a harmancekom MEDAREN
12,50 € / ks

Navodí pocit pokoja a pohody, vhodný pre veľmi citlivú pokožku, jemné prírodné zloženie.

99
Detsky umyvaci gel s harmancekom a medom MEDAREN
11 € / ks

Pre veľmi citlivú pokožku, hydratuje, šetrne čistí a nevysušuje, neštípe v očiach.

223
jemny organicky sampon
13 € / ks

Organický šampón vyrobený z medu kvetov z Francúzska a bio aloe vera vhodný pre celú rodinu.

5/6

V kategórii detskej kozmetiky môžete nájsť rôzne výrobky, vrátane umývacieho gélu a detského celotelového balzamu  a podobne. Mnohé z týchto výrobkov sú špeciálne vyvinuté pre určité vekové skupiny, ako napríklad pre novorodencov, dojčatá, malé deti, alebo pre staršie deti a tínedžerov.

Detská kozmetika má zvyčajne jemnejšiu textúru a príjemnú vôňu, aby bolo použitie týchto produktov príjemnejšie pre deti. Mnohé výrobky obsahujú tiež prírodné zložky, ako sú napríklad oleje z rastlinných semien alebo bylín, ktoré sú užitočné pre zdravie a hydratáciu pokožky detí.

Pri výbere detskej kozmetiky je dôležité zohľadniť vek dieťaťa a jeho individuálne potreby. Je tiež dôležité dbať na to, aby výrobky boli bezpečné a boli certifikované pre použitie na detskej pokožke.