V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Balzam na drevo

Kategória "Balzam na drevo" ponúka výber produktov navrhnutých na ošetrovanie a ochranu drevených povrchov. Tieto balzamy sú vyrábané s ohľadom na špecifické potreby dreva, poskytujúc nielen estetickú výhodu, ale aj dlhodobú ochranu.

Najpredávanejšie

PhotoRoom 20231203 090924
Balzam na drevo
Momentálne nedostupné
5/24
 
12,90 €
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
PhotoRoom 20231203 090924
Novinka
Balzam na drevo
Momentálne nedostupné
12,90 € / ks

Pre váš drevený nábytok

5/24
 1. Ochrana a výživa: Balzamy na drevo sú navrhnuté na poskytnutie optimálnej ochrany a výživy dreveným povrchom, čím predlžujú ich životnosť.

 2. Obnovenie lesku: Tieto produkty obnovujú prirodzený lesk dreva, čím vytvárajú esteticky príjemný povrch.

 3. Prevencia pred vysušením: Balzamy pomáhajú predchádzať vysušeniu dreva, čo je kľúčové pre zachovanie jeho pevnosti a integrity.

 4. Odpudzovanie vody: Mnoho balzamov obsahuje vodoodpudivé zložky, ktoré chránia drevo pred vlhkosťou a pomáhajú predchádzať deformáciám.

 5. Univerzálna aplikácia: Sú vhodné na rôzne druhy dreva, vrátane nábytku, podláh, ale aj drevených dekoračných prvkov.

 6. Prírodné zložky: Naše balzamy na drevo obsahujú prírodné zložky, čo z nich robí šetrné voči životnému prostrediu a bezpečné pre použitie v interiéroch.

 7. Jednoduchá aplikácia: Svojou jednoduchou aplikáciou umožňujú balzamy rýchlu a efektívnu starostlivosť o drevené povrchy.

 8. Vonkajšie použitie: Niektoré balzamy sú určené aj na vonkajšie použitie, čím chránia drevo pred vplyvmi počasia a UV žiarením.

 9. Preventívne účinky: Používanie balzamu na drevo môže predchádzať povrchovým poškodeniam a zabraňovať nutnosti nákladnej opravy drevených prvkov.

 10. Návrat k prirodzenosti: Mnoho balzamov na drevo vracia dreveným povrchom ich prirodzený vzhľad a farbu.

 11. Dlhodobý účinok: Vďaka svojej formulácii môžu balzamy poskytovať dlhotrvajúcu ochranu, čím minimalizujú potrebu častého opakovania aplikácií.

 12. Vhodné pre remeselníkov aj domáce použitie: Tieto balzamy sú užitočné pre profesionálov aj jednotlivcov, ktorí chcú zachovať a starostlivo sa starať o svoje drevené objekty.

 13. Šetrné k dreveným povrchom: Vyvinuté s ohľadom na zachovanie štruktúry dreva a minimalizáciu negatívneho vplyvu na jeho vlastnosti.

 14. Vynikajúci spoločník pre údržbu drevených prvkov: Balzamy na drevo sú praktickým riešením pre zachovanie krásy a funkčnosti dreva v našich domovoch a pracovných priestoroch.