V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Manuka cukríky MGO 950+

Manuka cukriky sú sladké pochutiny vyrobené z manuka medu, ktorý sa získava z kvetov stromu, ktorý rastie iba na Novom Zélande a v Austrálii.

Tento prírodný med sa často používa v medicíne ako prírodná liečba pre svoje antiseptické, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti.

Pri výbere manuka cukrikov je dôležité sa uistiť, že obsahujú vysokú koncentráciu manuka medu, najmä ak hľadáte zdravotné výhody. Výrobky s nízkou koncentráciou manukového medu môžu byť iba obyčajné cukriky bez zdravotných výhod.

O manuka medoch sa dozviete viac na www.manukovemedy.sk.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Cukríky Manuka MGO 950+ 135g čierne ríbezle
30 € / ks

Manuka med s s jemnými tónmi čiernych ríbezlí.

2824
Cukríky Manuka MGO 950+ 135g zázvor citrón
Akcia
30 € / ks

Manuka med s s jemnými tónmi zázvoru a citrónu.

2823

Manuka cukriky sú veľmi populárne nielen pre svoju sladkú chuť, ale aj pre svoje zdravotné benefity. Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam môžu pomôcť pri liečbe rôznych infekcií, ako sú napríklad bolesti hrdla, zápaly dutín, ale aj pri problémoch s trávením a ďalších zdravotných problémoch.

Manuka cukriky sú tiež vhodné pre ľudí, ktorí majú citlivé zuby alebo trpia paradentózou, pretože manuka med obsahuje prírodné enzýmy, ktoré môžu pomôcť pri odstraňovaní baktérií a zubného plaku. Okrem toho manuka cukriky obsahujú vitamíny a minerály, ktoré môžu pomôcť pri posilňovaní imunitného systému a zlepšovaní celkového zdravia.

Celkovo, manuka cukriky sú zdravou alternatívou ku konvenčným cukrikom a môžu byť skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú sladkú pochúťku s mnohými zdravotnými výhodami.

Českú verziu nášho eshopu nájdete na www.slovenskemedy.cz.