V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Včelárske DVD

Včelárske DVD sú multimediálne programy, ktoré obsahujú informácie o včelách, včelárstve a produktoch, ktoré včely vyrábajú.

Tieto DVD sú určené pre včelárov a pre každého, kto má záujem o témy súvisiace s včelami a včelárstvom.

Najpredávanejšie

DVD Včelársky rok 1.diel
DVD Včelársky rok 1.diel
Skladom (1 ks)
2521
 
16 €
DVD Včelársky rok 2.diel
DVD Včelársky rok 2.diel
Skladom (2 ks)
2520
 
16 €
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
DVD Včelársky rok 1.diel
16 € / ks

DVD sprevádza včelára včelárskym rokom neskorého leta, jesene a zimy

2521
DVD Včelársky rok 2.diel
16 € / ks

DVD sprevádza včelára včelárskym rokom od predjaria, jari, skorého leta a plného leta

2520

Na včelárych DVD môžete nájsť množstvo užitočných informácií, ako sú napríklad:

  • Biológia včiel: Na DVD sa dozviete viac o anatómii, fyziológii a správaní včiel. Zistíte, ako včely komunikujú, zbierajú nektár a pyl, ako vyrábajú med a vosk a ako sa rozmnožujú.
  • Včelárstvo: Na DVD sa dozviete o praktických aspektoch chovu včiel. Zistíte, ako založiť včelstvo, ako sa starať o včely a ako vytvoriť optimálne podmienky pre rast a reprodukciu včiel.
  • Produkty od včiel: Na DVD sa dozviete o produktoch, ktoré včely vyrábajú, ako sú med, vosk, propolis a materské kašička. Zistíte, ako sa tieto výrobky získavajú, ako sa spracúvajú a ako sa používajú na liečenie a iné účely.

Včelárske DVD sa však nezaoberajú iba teoretickými informáciami, ale často obsahujú aj praktické ukážky, ktoré vám ukážu, ako sa staráť o včely a ako používať produkty z včelstiev.

Okrem toho, niektoré včelárske DVD môžu obsahovať rady od skúsených včelárov a odborníkov na včelárstvo, ktoré môžu byť veľmi užitočné pre začínajúcich včelárov.

Včelárske DVD sú pre včelárov veľmi užitočné, pretože umožňujú získať dôležité informácie o včelách a včelárstve v pohodlí domova. Sú tiež užitočné pre každého, kto má záujem o témy súvisiace s včelami a včelárstvom.