V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Voskové obaly na potraviny

Voskové obaly na zabalenie potravin sú výbornou alternatívou k plastovým fóliám a sáčkom, pretože sú biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu.

Naše voskové obaly na potraviny sú vyrábané z bavlnenej tkaniny, ktorá je následne pokrytá včelím voskom. Vosk vytvára ochranný povlak, ktorý zabraňuje kontaminácii a vysychaniu potravín.

Včelí vosk pôsobí antibakteriálne a antimikoticky. Viac sa o včelích obaloch dozviete na www.vcelieobaly.sk.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom
VAK M
21,90 € / ks

Vhodný na zabalenie čerstvého chleba, pečiva, syrov, ovocia, zeleniny, sladkostí.

5/11
L
13,90 € / ks

60 x 50 cm

5/12
S
5,90 € / ks

25 x 25 cm

5/14
M
7,90 € / ks

35 x 35 cm

5/13
Voskový včelí obal na zabalenie potravín S bodka - Medáreň
5,90 € / ks

25 x 25 cm

185
Voskový včelí obal na zabalenie potravín S trojuholník - Medáreň
5,90 € / ks

25 x 25 cm

184

Voskové obaly sa používajú na zabalenie mnohých druhov potravín, ako sú napríklad syry, pečivo, ovocie, zelenina, spracované mäso alebo sladkosti. Voskové obaly na potraviny sú tiež ideálne na zabalenie sendvičov, balenie desiaty, obedov a na pikniky. Ich výhodou je, že sú opakovane použiteľné a dajú sa jednoducho vyčistiť pomocou vody a mydla.

Pri výrobe voskových obalov používame vlastný prírodný vosk, čo znamená, že neobsahujú škodlivé látky ako plastové obaly a tým pádom nie sú škodlivé pre ľudské

zdravie. Voskové obaly tiež neobsahujú žiadne chemikálie, ktoré by mohli znečistiť potraviny. Voskové obaly môžu byť po použití recyklované alebo kompostované.

Ak hľadáte trvalo udržateľnú alternatívu k plastovým obalom na zabalenie potravín, voskové obaly sú skvelou voľbou. Sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň udržujú vaše potraviny čerstvé a chránené.