V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Med s orechmi

Med s orechmi je skvelou kombináciou, ktorú mnohí ľudia oceňujú nielen pre jej vynikajúci chuťový zážitok, ale aj pre jej zdravotné benefity.

Orechy sú bohatým zdrojom rôznych vitamínov, minerálov, antioxidantov a zdravých tukov, ktoré môžu pomôcť pri ochrane srdca, znižovaní hladiny cholesterolu v krvi, podpore mozgovej funkcie a dokonca aj pri prevencii niektorých druhov rakoviny.

Najpredávanejšie

lipovy med 4 nohy 2 MEDAREN
 
7 €
Agátový med s vlašskými orechmi - Medáreň
 
7 €
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Agátový med s vlašskými orechmi - Medáreň
7 € / ks

Domáci agátový med + domáce vlašské orechy

1816
lipovy med 4 nohy 2 MEDAREN
7 € / ks

Domáci lipový med + domáce vlašské orechy

3384

Prírodný med obsahuje mnoho prospešných látok, vrátane enzymov, vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré pomáhajú pri posilňovaní imunitného systému, zlepšovaní trávenia, hydratácii pokožky a podpore spánku.

Keď tieto dva zdravé zdroje spojíte do jednej pochúťky, dostanete lahodnú a zdravú kombináciu. Med s orechmi sa často používa ako prírodná liečba pri niektorých zdravotných problémoch, ako sú napríklad bolesti hrdla, kašeľ a prechladnutie. Okrem toho môže byť skvelým doplnkom pre tých, ktorí sa snažia zlepšiť svoju výživu alebo chcú jesť zdravšie pochutiny.

Existuje mnoho spôsobov, ako si môžete vychutnať prírodný med s orechmi. Môžete si ho dať na raňajky s jogurtom alebo ovocím, pridať do svojho obľúbeného dezertu alebo jednoducho si ho vychutnať ako samostatný zdravý snack.

Včelí med s orechmi môžete pripraviť aj sami doma, stačí si kúpiť kvalitný domáci med a orechy a zmiešať ich spolu podľa vašich preferencií.

Celkovo, lokálny med s orechmi je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú zdravé a chutné pochutiny. Jeho kombinácia vynikajúcej chuti a mnohých zdravotných výhod ho robí populárnym medzi mnohými ľuďmi po celom svete.