V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Ušné sviečky

Aplikácia ušnej sviečky je prastará prírodná a veľmi účinná metóda, ktorá sa využíva napríklad pri bolestiach a čistení ucha, popáleninách, únave, nervozite, nespavosti, migréne, problémoch so zubami.

Najpredávanejšie

Ušné sviečky Kurkuma - Medáreň
Ušné sviečky Kurkuma
Skladom (3 ks)
183
 
8,50 €
Ušné sviečky Konope - Medáreň
Ušné sviečky Konope
Skladom (3 ks)
182
 
8,50 €
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Ušné sviečky Konope - Medáreň
Ušné sviečky Konope
Skladom (3 ks)
8,50 € / ks

4 kusy

182
Ušné sviečky Kurkuma - Medáreň
Obľúbené
8,50 € / ks

4 kusy

183

Ušné sviečky sa vyrábajú z prírodných materiálov, a to včelieho vosku, bavlny a bylinných extraktov. Ušná sviečka sa vloží do ušného kanálika a zapáli sa. Počas procesu sa vytvára vákuum, ktoré pomáha priťahovať nečistoty a ušný maz z ucha do sviečky.

Ušné sviečky majú uvoľňujúci a relaxačný účinok, a môžu pomôcť zmierňovať stres a úzkosť. Výrobcovia ušných sviečok tvrdia, že tieto sviečky môžu pomôcť aj pri problémoch s ušami, ako sú bolesti, svrbenie a zápaly.

Je dôležité si však uvedomiť, že používanie ušných sviečok nie je všeobecne uznávaným spôsobom na liečenia a môže byť spojené s rizikami. Pri používaní ušných sviečok treba byť opatrný a postupovať podľa návodu na použitie.

Celkovo, ušné sviečky sú alternatívnym spôsobom, ako vyčistiť ušné kanáliky a zlepšiť ich zdravie. Avšak, je dôležité si uvedomiť, že pri používaní týchto ušných sviečok treba byť opatrný a rozhodne nie sú určené ako náhrada za tradičné metódy čistenia uší respektíve liečby.