V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Ušné sviečky Konope

Kód: 182
8,50 € / ks 2,13 € / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia

4 kusy

Detailné informácie

Podrobný popis

NOVÉ, VYLEPŠENÉ ZLOŽENIE. Aplikácia ušnej sviečky je prastará prírodná a veľmi účinná metóda, ktorá sa využíva napríklad pri bolestiach a čistení ucha. Popáleninách, únave, nervozite, nespavosti, migréne, problémoch so zubami… 

Balíček sviečok obsahuje starostlivo vybranú zmes telových sviečok vyrobených z panenského včelieho vosku, 100% bavlneného plátna a množstva účinných látok. Sviečky neobsahujú esenciálne oleje, sú ručne a s láskou vyrobené na Slovensku.

Pred samotnou aplikáciou ušnej sviečky je potrebné premasírovať krémom lymfu za uchom. Prstom sa masíruje jamka medzi sánkou a uchom smerom ku krku. Následne sa ušná sviečka vkladá do ucha, zapaľuje na hornom, širšom okraji a prikladá do ucha.

Ušnú sviečka sa necháva dohorieť približne po logo a následne hasí vo vopred pripravenej nádobe s vodou. Rovnaký proces sa opakuje aj na druhom uchu. Teplo uvoľňuje nahromadené napätie, pozitívne ovplyvňuje prípadné zablokované toky energie. 

Ušné sviečky sú vybavené na tenšom konci gázou a je ich možné vkladať priamo do ucha, dôležité je skontrolovať, či obsahujú gázu. Držia sa zásadne kolmo a z pod sviečky by nemal vychádzať dym. V opačnom prípade sa stráca podtlak a ušné sviečky nefungujú správne. Pred použitím sa ušná sviečka vkladá do pribaleného krúžku.

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 3.11.2022
výborný pomer kvalita vz. cena
3
AV Avatar autora | 6.5.2022
Veľmi dobré
M Avatar autora Mária (Administrátor) 13.5.2022
Ďakujeme veľmi pekne za reakciu a veríme, že ušné sviečky splnili Vaše očakávania . Prajeme Vám všetko dobré pani Volenská .
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz