V súťaži SHOPROKU2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Stáčacia nádoba plastová hrubá s ryskou 35l

Kód: 3520
25 € / ks
Skladom
Možnosti doručenia
Stáčacia hrubá plastová nádoba s objemom 35 l.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stáčacia nádoba na med: Spoľahlivý spoločník včelárov pre prepravu a skladovanie medu

Naša stáčacia plastová nádoba s objemom 35 litrov bola špeciálne navrhnutá s ohľadom na potreby včelárov. Táto praktická nádoba je ideálna na prepravu, uskladnenie a stáčanie medu.

Vnútorná časť nádoby je označená dvomi ryskami, ktoré jednoznačne ukazujú množstvo medu - 35 a 40 kg. Súčasťou nádoby je plastový 6/4" nožový ventil, ktorý zabezpečuje jednoduché a presné stáčanie medu.

Jednou z výhod tejto nádoby je, že je vyrobená z odolného plastu, ktorý vydrží teploty až okolo 100 °C. To znamená, že ju môžete použiť aj v dekryštalizačných komorách alebo v kombinácii s dekryštalizačnou špirálou. Okrem toho je možné nádoby jednoducho stohovať (maximálne 2 na sebe), čo šetrí miesto pri skladovaní. Je však dôležité si uvedomiť, že stohovanie nie je odporúčané počas prepravy.

Nádoba je vybavená uzatvárateľným zacvakávacím plastovým viečkom, ktoré zaisťuje bezpečné uzavretie a ochranu obsahu. Pre ľahkú prepravu a manipuláciu je vybavená dvomi uškami. Kvalitný polyetylénový plast, z ktorého je nádoba vyrobená, zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť.

S nosnosťou až 50 kg je naša stáčacia nádoba spoľahlivým spoločníkom pre včelárov, ktorý vám umožní bezproblémové manipulovanie s medom a zabezpečí jeho bezpečné uskladnenie a prepravu.

Kapacita: 35 litrov Nosnosť: 50 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz