Rodinný včelí ranč MEDAREŇ tu je pre tých ľudí, čo dbajú o svoje zdravie, pre tých, čo majú radi prírodné produkty

Včelia farma MEDAREŇ je rodinnou farmou. Robíme všetko pre to, aby med, ktorý produkujeme, spĺňal aj tie najprísnejšie veterinárne požiadavky. Med z Medárne pochádza z najčistejších prírodných oblastí lesov a lúk regiónu Požitavie - Širočina.

Náš včelí ranč sa v žiadnom prípade nezameriava na produkciu medu ako suroviny pre výkupcov medu respektíve pre veľkospracovateľov medu, ale naším cieľom je produkovať vysoko kvalitný konečný produkt, ktorý dokáže uspokojiť nielen štandardné požiadavky, ale aj požiadavky tých najnáročnejších zákazníkov na Slovensku a v zahraničí.

Do zahraničia predávame med najmä do Švajčiarska, Nemecka, Veľkej Británie, Českej republiky a máme už aj prvú lastovičku z USA.

Včelárime v okrese Zlaté Morave, včelstvá sa nachádzajú na dvoch stanovištiach. Organizujeme ochutnávky medu spojené s krátkou prednáškou o živote včielok.

Med, ktorý Vám ponúkame, patrí svojou kvalitou na popredné svetové miesto, čoho dôkazom je aj bronzová medaila za agátový med na medzinárodnej súťaži APISLAVIA v roku 2016.

V roku 2017 sme získali titul "Najobľúbenejší výrobca medu 2017", za čo ďakujeme vám, naším verným fanúšikom, priateľom. Vaša dôvera je pre nás záväzkom.

med, milan kozicky, vcelia farmaPripravíme pre Vás zdravé a sladké darčekové koše či balíky presne podľa Vašich požiadaviek a predstáv. Pripravíme ich pre každú príležitosť, na narodeniny, na meniny, na Vianoce alebo len tak z lásky.

Pri stáčaní medu a manipulácií s medom a ostatnými včelími produktmi sa snažíme dodržiavať tie najprísnejšie hygienické normy. Pri práci s našimi včelami sa snažíme dodržiavať veterinárne postupy a včelstvá  udržiavame vo veľmi dobrom zdravotnom stave, aby dokázali maximálne využiť ponuku prírody.

História včelárenia v našej rodine siaha až do štyridsiatych rokov minulého storočia, kedy môj pradedo začal včeláriť. V minulosti včeláril aj môj otec a dedo. V roku 2013 som nadviazal na túto rodinnú tradíciu. Našu rodinu k včeláreniu vedie okrem iného aj láska k prírode a jej krásam, ktoré nám ponúka. Vďaka včeláreniu sme oveľa bližšie k prírode ako kedykoľvek predtým.

 Budeme radi, ak vyskúšate liečivé účinky nášho medu, včelieho peľu, propolisovej tinktúry či materskej kašičky. 

o medarni small

Dovoľte nám stať sa Vaším rodinným včelárom.

Tešíme sa na Vašu návštevu a vopred ďakujeme za podporu!

 

Milan Kozický, včelár reg. pod č. 20957

MEDÁREŇ IDE S DOBOU A MÁ STRÁNKU AJ NA FACEBOOKU a INSTAGRAME @medaren.sk.