Vážení priatelia našej rodinnej včelej farmy MEDÁREŇ,

radi by sme Vám oznámili, že sme vyhrali titul Najobľúbenejší výrobcu medu v súťaži o najobľúbenejšieho farmára / výrobcu 2017. Celkovo sa súťaže zúčastnilo 37 súťažiacich v štyroch súťažných kategóriách. Hlasovalo v nej viac než 9800 ľudí z celého Slovenska. Statusy hlasovania na facebooku videlo celkovo až 214 000 ľudí z celého Slovenska.

ĎAKUJEME ZA VAŠE HLASY A VAŠU PRIAZEŇ.

Víťazov ďalších kategórií si môžete pozrieť tu: https://www.poctivepotraviny.sk/najoblubenejsi-vyrobca-potravin-2017.

Autor článku: Milan Kozický

Pri akejkoľvek reprodukcií tohto textu prosím použite link tohto článku alebo požiadajte autora článku o súhlas s reprodukciou.

 

MEDÁREŇ Med v sklenenom macíkovi Pravý včelí med 378g.. Product #: SK00006M based on 1 reviews Regular price: $7.00 $7.00

Med v sklenenom macíkovi

Značka: MEDÁREŇ

Cena: 7.00 €

Dostupné možnosti

Doplnky:
* Vybrať druh medu:

Slovenský produkt z kvetov regiónu Požitavie - Širočina.

Kvetový med je prírodný koncentrát nektáru z kvetín a rastlín, v prevažnej väčšine z rastlín liečivých. Je ľahko stráviteľný vďaka vyššiemu obsahu jednoduchých cukrov - glukózy a fruktózy. Obsahuje peľové zrná rôznych rastlín, ktoré obohacujú med o významné prírodné látky s povzbudzujúcimi účinkami- rastlinné hormóny, éterické oleje, aromatické látky a pod. Kvetový med je veľmi cenným v prírodnom lekárstve.

Hlavnou zložkou medu sú jednoduché cukry fruktóza a glukóza, ktorých obsah spolu predstavuje približne 70%. Nerozštiepená sacharóza a vyššie cukry tvoria do 10%. Približne 18% tvorí voda. Ďalej sú v mede zastúpené organické kyseliny, antioxidanty, aminokyseliny, enzýmy, bielkoviny, minerálne látky: vápnik, horčík, draslík a sodík, stopové prvky: železo, zinok, meď, kobalt, mangán, vitamíny najmä: B1, B2, B6, B12, C ale aj vitamíny D, A, P, K, E. Viac informácii o mede nájdete v článku Včelí med.

Slovenský výrobok
MEDÁREŇ Pravý včelí med
Janka Petríková z Brezna Pridané 18-07-2017 03:06 PM
Dobrý deň, ďakujeme za skoré dodanie medíku v sklenenom macíkovi. Pôvodne sme chceli objednať plastového macíka s medom, ale nakoniec sme sa rozhodli pre sklo. Dcérke sa macko veľmi páči a medík samozrejme veľmi chutí celej rodinke :)
Napísať recenziu
ZleExceletné

Facebook komentáre