Rodinná včelia farma MEDÁREŇ

Lipový med s materskou kašičkou 958g

Obľúbené
Značka: MEDÁREŇ
19,90 €
Skladom

zdravie + imunita

Detailné informácie

Podrobný popis

Slovenský produkt z kvetov regiónu Požitavie - Širočina.

Lipový medsvetložltú až zelenkavú farbu, je číry, má lahodnú, príjemnú chuť a voňavú arómu lipového kvetu. Podobne ako agátový, kryštalizuje pomaly a neskôr.

Včelia materská kašička je vysoko výživný produkt s veľkým obsahom proteínov a vitamínov. Pôsobí blahodarné na mozog, spôsobuje zväčšení počet erytrocytov, súčasne zvyšuje množstvo kulocytov a hemoglobínu a taktiež mení obsah železa v krvi.

Vyskúšajte kombináciu lipového medu s materskou kašičkou.

Hlavnou zložkou medu sú jednoduché cukry fruktóza a glukóza, ktorých obsah spolu predstavuje približne 70%. Nerozštiepená sacharóza a vyššie cukry tvoria do 10%. Približne 18% tvorí voda. Ďalej sú v mede zastúpené organické kyseliny, antioxidanty, aminokyseliny, enzýmy, bielkoviny, minerálne látky: vápnik, horčík, draslík a sodík, stopové prvky: železo, zinok, meď, kobalt, mangán, vitamíny najmä: B1, B2, B6, B12, C ale aj vitamíny D, A, P, K, E. Viac informácii o mede nájdete v článku Včelí med.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
B Avatar autora | 31.3.2022
Veľká spokojnosť s prehľadnosťou stránky, s komunikáciou so zákazníkom - čistá človečina :), s rýchlosťou dodania, s balením a v neposlednom rade so samotnými produktami. Medíky sú úžasnej chuti, všetky, je to naozaj pán med. Kupovali sme prvý, ale rozhone nie posledný raz.
M Avatar autora Mária (Administrátor) 31.3.2022
Ďakujeme veľmi pekne za úžasné hodnotenie pani Bibiana :) Veľmi si to vážime a tešíme sa ,že Vám chutí lipový med s materskou kašičkou a aj ostatné naše včelie produkty . Ďakujeme a budeme sa tešiť nabudúce :)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz