V súťaži SHOPROKU2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Medomet tangenciálny T-4 rámik. Antikora ručný (Čechoslovák, B rámiky a Dadant)

Kód: 3643
415 € / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Spoľahlivý a ekologický nástroj na odstreďovanie medu z včelích plástov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Medomet tangenciálny T-4 rámik. Antikora ručný (Čechoslovák, B rámiky a Dadant) je spoľahlivý a ekologický nástroj na odstreďovanie medu z včelích plástov. Je navrhnutý tak, aby bol jednoduchý na používanie a účinný pri odstraňovaní medu z včelích rámikov. Jeho ručné ovládanie znamená, že nevyžaduje elektrické prípojky ani iné zdroje energie, takže je šetrný k životnému prostrediu.

Medomet je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jeho pevnosť a dlhú životnosť. Tento model je určený pre použitie s B rámikmi, Dadantom a Čechoslovák. Je vybavený antikorovou konštrukciou, ktorá zabraňuje korózii a oxidácii.

Medomet tangenciálneho typu má umiestnené včelie rámiky vo vodorovnej polohe, čím sa umožní odstreďovanie medu z oboch strán. Vďaka ergonomicky navrhnutej rukoväti je tento medomet jednoduchý a pohodlný na používanie.

Celkovo je tento medomet skvelou voľbou pre včelárov, ktorí preferujú spoľahlivé a ekologické nástroje. S jeho pomocou je možné získať vysokokvalitný med z včelích plástov bez toho, aby sa zbytočne škodilo životnému prostrediu.

Dodatočné parametre

Kategória: Včelárske potreby
Hmotnosť: 23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz