V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Medomet DB 4 rámikový nerez 220V (B rámiky, Čechoslovák, Dadant)

Kód: 2793
950 € / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Je poháňaný elektromotorom s napájaním 220V, čím sa zvyšuje jeho efektivita a znižuje fyzická námaha pri odstreďovaní medu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Medomet DB 4 rámikový nerez 220V (B rámiky, Čechoslovák, Dadant) je spoľahlivý a efektívny nástroj určený na odstreďovanie medu z včelích plástov. Tento model je vhodný pre použitie s B rámikmi, Čechoslovákom a Dadantom. Medomet je vyrobený z kvalitných materiálov a má antikorovú konštrukciu, ktorá zabezpečuje jeho dlhú životnosť.

Medomet DB 4 rámikový je poháňaný elektromotorom s napájaním 220V, čím sa zvyšuje jeho efektivita a znižuje fyzická námaha pri odstreďovaní medu. Jeho kapacita je dostatočne veľká na odstreďovanie až 4 včelích rámikov naraz. Medomet má jednoduché ovládanie pomocou prepínača a jeho rýchlosť sa dá regulovať podľa potreby.

Tento medomet má rovnako ako iné modely jednoduché a praktické riešenia, ktoré umožňujú jednoduché a rýchle odstraňovanie medu z plástov. Po použití je jednoduché ho vyčistiť a uložiť na bezpečné miesto.

Celkovo je tento medomet vhodný pre včelárov, ktorí majú relatívne väčší počet včelích plástov a hľadajú spoľahlivý a efektívny spôsob odstreďovania medu. Elektrický pohon zvyšuje jeho výkonnosť a znižuje námahu pri práci. Medomet DB 4 rámikový je tak ideálnym nástrojom pre efektívne spracovanie medu z včelích plástov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz