V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Odviečkovací tanier PVC na 2 rámiky

Odviečkovací tanier PVC na 2 rámiky je praktickým a efektívnym riešením pre včelárov, ktorí hľadajú spôsob, ako ľahko odstrániť vosk z plástov a získať čistý med.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2754
72 € / ks
Odviečkovací tanier PVC na 2 rámiky

Odviečkovací tanier PVC na 2 rámiky je praktickým a efektívnym riešením pre včelárov, ktorí hľadajú spôsob, ako ľahko odstrániť vosk z plástov a získať čistý med. Stojan je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom a majú dlhú životnosť.

Skladá sa z bedničky z tvrdej potravinárskej umelej hmoty, ktorá slúži ako základňa pre stojan. Tento materiál je odolný voči poškodeniu a zaručuje, že stojan bude stabilný aj pri ťažšom používaní. Na bedničke je umiestnený nosič pre rámiky z nerezovej ocele, ktoré udržiavajú plásty v pevnej pozícii počas odviečkovania.

Na vrchu stojanu sa nachádza mriežka, ktorá zachytáva viečka od medu, a umožňuje odtekanie medu. Táto mriežka je vyrobená z kvalitného materiálu a zaručuje, že med bude odtekajúci cez ňu jemne a rovnomerne. Na spodnej strane stojana sa nachádza nožový ventil, ktorý slúži na reguláciu prietoku medu počas jeho vylievania.

Celkovo je stojan pre odviečkovanie dvoch rámikov z PVC praktickým a spoľahlivým riešením pre včelárov, ktorí hľadajú efektívne spôsoby, ako získať čistý med z včelích plástov. Jeho použitie zjednodušuje proces odviečkovania a zvyšuje efektivitu práce.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Odviečkovací stôl nerez 20 rámikov
395 €
440 € (–10 %)

Odviečkovací stôl nerez 20 rámikov

2790
Odvieckovaci tanier pozinkovany MEDAREN
Odviečkovací tanier nerezový
Momentálne nedostupné
65 €

Nerezový odviečkovací tanier vhodný na odviečkovanie jedného rámika.  

5/39
smyk na zmetanie vciel MEDAREN
33,90 €

Smyk na zmetanie včiel pri medobraní.      

3566