V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Parná topička vosku s lisom

Z nereze

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na dotaz
Možnosti doručenia
Kód: 2778
900 € / ks
Parná topička vosku s lisom

Parná topička voskiu s lisom je vyrobená z nerezovej ocele. Pozostáva zo súda s pláštom, vnútornej perforovanej stielky - cedidlá a vretena, ktorý vyvíja tlak na vosk 28-30mbar. Vosk topí para vytvorená v plášti vykurovacého ohrievača vody. Kúrenie je elektrické.  Roztopenie vosku trvá zvyčajne v závislosti od typu vosku 40-60 minút.

 

Návod na použitie: 

Pred  zapojením do elektrickej siete skontrolujte či je vypínač (termostat) vypnutý. Nalejte do lisu cez bočný napúštací vstup vodu tak, aby bolo vyhrevné teleso (špirála) zaplavené vodou. Po vložení vosku do lisu zapnite termostat. Hladinu vody priebežne počas topenia vosku kontrolujte a dopĺňajte, nakoľko sa voda odparuje. Po začatí topenia sa vosku, postupne otáčaním kľuky lisu vytláčajte vosk. Po ukončení procesu topenia a lisovania vosku vypnite termostatický spínač, odpojte zariadenie zo siete a nechajte na bezpečnom mieste vychladnúť. Zvyšnú vodu z lisu vylejte po vychladnutí zo zariadenia a lis vyčistite od zvyškov vosku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Topička vosku slnečná
185 €

Topička vosku slnečná je moderné a ekologické riešenie na získavanie vosku zo včelích plástov.

2775
Dierkovac ramikov bee medaren
20 €

Ručný stojanový dierkovač rámikov na dierkovanie včelárskych drevených rámikov.  

B068
6,60 €

Mechanický odparovač kyseliny mravčej BEE umožňuje túto látku pohodlne a dlhodobo aplikovať do postihnutého úľa.        ...

5/70