V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Topička vosku slnečná

Kód: 2775
185 € / ks
Skladom
Možnosti doručenia

Topička vosku slnečná je moderné a ekologické riešenie na získavanie vosku zo včelích plástov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Topička vosku slnečná je moderné a ekologické riešenie na získavanie vosku zo včelích plástov. Tento produkt využíva slnečnú energiu na ohrievanie plástov a oddelenie vosku od medu a ostatných nečistôt. V porovnaní s tradičnými topičkami, ktoré využívajú plyn alebo elektrinu, solárna topička vosku je šetrná k životnému prostrediu a je energeticky efektívna.

Solárna topička vosku je vyrobená z kvalitných materiálov - nerez, ktoré sú odolné voči poveternostným vplyvom. Zariadenie má kompaktnú veľkosť a je ľahko prenosné, čo znamená, že ho môžete používať kdekoľvek v prírode, na vašej včelárskej farme alebo v záhrade.

Solárna topička vosku je ľahká a jednoduchá na používanie. Stačí ju umiestniť na slnečné miesto, kde sa môže nabíjať a ohrievať, a potom ju umiestniť na včelie plásty. V krátkom čase sa vosk začne topiť a môže byť ľahko oddelený od ostatných nečistôt.

Celkovo je solárna topička vosku ideálnym riešením pre včelárov a záhradkárov, ktorí hľadajú ekologické a účinné spôsoby získavania vosku z včelích plástov. Jeho použitie prispieva k ochrane životného prostredia a je v súlade s trendom ekologickej a udržateľnej výroby a konzumácie.

Výrobca : Srbska firma Roj Trstenik

Dodatočné parametre

Kategória: Práca s voskom
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz