V súťaži SHOPROKU2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Domček pre hmyz, drevený

Kód: 3561
24 € / ks
Skladom
Možnosti doručenia
Domček pre hmyz je vyrobený z borovicového dreva a obsahuje rôzne oddelenia a závesné zariadenie. Môžete ho umiestniť na rôzne miesta v exteriéri, ako napríklad na strom, stenu kôlne alebo na vyvýšené miesto na zemi, ako je peň.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Domček pre hmyz je vyrobený z borovicového dreva a obsahuje rôzne oddelenia a závesné zariadenie. Môžete ho umiestniť na rôzne miesta v exteriéri, ako napríklad na strom, stenu kôlne alebo na vyvýšené miesto na zemi, ako je peň. Tento domček vytvára umelé hniezdiská a úkryty pre hmyz, kde môžu klásť vajíčka a vyvíjať sa larvy. Okrem toho poskytuje ochranu pred dažďom.

Tento drevený domček pre hmyz môže byť tiež využitý ako vzdelávacia pomôcka pre deti. Môžete ich naučiť rozpoznávať rôzne druhy chrobákov a včiel podľa ich vzhľadu a vysvetliť im ich užitočnosť v prírode.

Hlavné výhody tohto domčeka pre hmyz zahŕňajú jeho úlohu ako útočiska pre hmyz, čiastočnú ochranu pred škodlivým hmyzom ako sú vošky a molice, využitie ako vzdelávacia pomôcka pre deti a aj ako dekorácia v záhrade.

V otvoroch a dutinách tohto dreveného domčeka sa usádzajú rôzne druhy hmyzu vrátane chrobákov, samotárskych včiel, os, motýľov a ďalších. Jeho umiestnenie v blízkosti stromov, kríkov a kvetov na miernom slnku prispieva k ochrane rastlín na vašom pozemku.

Je dôležité umiestniť domček pre hmyz na suché a pokojné miesto, ktoré je dobre chránené pred dažďom.

Rozmery tohto domčeka pre hmyz sú približne 220 x 90 x 300 mm a je vyrobený z borovicového dreva s čiernou farbou.

Dodatočné parametre

Kategória: Včelárske potreby
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz