V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Manuka med MGO184+

Manuka med s označením MGO 184 je druh medu pochádzajúci z Austrálie, ktorý obsahuje minimálne 184 mg MGO (metylglyoxal) na kilogram medu.

MGO je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v nektári kvetov rastliny manuka a je zodpovedná za jeho unikátne vlastnosti.

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
Manuka med  (MGO 184+) NPA 8+ (500g)
Novinka
58 € / ks

Manuka med (MGO 184+) NPA 8+ (500g)

215

Manuka med s vysokým obsahom MGO je známy svojimi silnými antibakteriálnymi, protiplesňovými a antioxidačnými vlastnosťami.

Manuka med MGO 184 sa často používa na podporu imunitného systému a pri rôznych kožných problémoch, ako sú napríklad rany, popáleniny a ekzémy.

Tento med tiež podporuje zdravie tráviaceho traktu a pomáha pri boji proti baktériám, ktoré môžu spôsobovať zápaly a infekcie.

Je dôležité mať na pamäti, že čím vyšší je obsah MGO v manuka mede, tým silnejšie sú jeho antibakteriálne účinky. Avšak aj v prípade nižšieho obsahu MGO, ako je MGO 184, môže byť manuka med veľmi účinným a zdravým doplnkom stravy.

Dôležité je však si vybrať kvalitný manuka med od overených a spoľahlivých výrobcov, ktorí dbajú na správne zberanie a spracovanie prírodného medu, aby sa zachovali jeho liečivé vlastnosti.

Českú verziu nášho eshopu nájdete na www.slovenskemedy.cz.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz