Rodinná včelia farma MEDÁREŇ

Čo je to apiterapia?

apiterapia

Apiterapia je veľmi efektívná, cenovo prístupná a prírodná liečba včelími produktami, ako je: medpeľmaterská včelia kašičkavčelí jedpropolis, včelí vosk.

Apiterapia je využitelná vo všetkých terapeutických odboroch, buď samostatne alebo v kombinácii s inými terapiami. Apiterapia je uznávaná nielen laickou verejnosťou, no je uznávaná a používaná aj v konvenčnej medicíne. Je to pravdepodobne najstaršia liečebná metóda. Snáď od počiatku existencie ľudstva boli známe účinky včelých produktov a včely boli uctievané, čo dokazujú aj najstaršie archeologické nálezy. Súčasťou apiterapie je aj dýchanie úľového vzduchu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tvorbe a spracovaní jednotlivých produktov, ich vplyve na zdravie človeka, odporúčame knihu APITERAPIA Liečenie včelími produktmi od Štefana Demetera. V knihe sa nachádza aj popis chorôb, pri ktorých sa jednotlivé produkty uplatňujú a podľa jednotlivých produktov sú uvedené choroby, ktoré sa nimi liečia. Z pohľadu zamerania obsahu sa na našom trhu takáto kniha nenachádza, ani v okolitých štátoch.

Kniha je určená pre odbornú a laickú verejnosť. Kniha Apiterapia je určená na praktické použitie pre včelárov a do domácnosti pre široký záber empirických poznatkov a skúsenosti z využitia včelích produktov, ako zdravej výživy a na liečenie od bežných ochorení až po choroby, ktoré v lekárskej praxi sú označované ako neliečiteľné.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie