V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Aj my v MEDÁRNI SME LES

logo_my_sme_les

Aj my v MEDÁRNI SME LES - podpora občianskej iniciatívy

"Keď vymrú včely, do 3 rokov zanikne život na zemi."

Je nepodstatné, či tento výrok skutočne povedal Einstein alebo mu ho len vložili do úst, aby mal väčšiu váhu. Podstatné je, že je to fakt. A viete, čo sa stane, ak si na Zemi vyrúbeme lesy? Myslíte si, že život na Zemi bude pokračovať? Myslím, že odpoveď pozná každý z nás.

Lesy treba chrániť. Treba sa o ne starať. Treba ich milovať. Aspoň tie v národných parkoch, je to predsa naše národné bohatstvo. Bohatstvo, ktoré by sme tu mali nechať pre budúce generácie.

Našťastie, sú tu ľudia, ktorým záleží na tom, aby sa zastavila devastácia národných parkov a vzácnych lesov na Slovensku. Ľudia, ktorí milujú lesy a chcú ich chrániť aj pre budúce generácie. Ľudia, ktorí sa rozhodli bojovať voči arogancíí moci.

Keďže aj my v MEDÁRNI vyznávame podobné hodnoty a životné princípy, ako ľudia z občianskej iniciatívy – My sme les, rozhodli sme sa túto občiansku iniciatívu podporiť.

Ak aj vám záleži na tom, aby na Slovensku ostali krásne a nedotknuté lesy aj pre budúce generácie,

Ak aj vám záleží na tom, aby sme aj v budúcnosti mali možnosť dýchať úžasný lesný vzduch, potom prosím podporte túto iniciatívu. Môžete tak urobiť v nasledujúcom linku. https://www.mysmeles.sk/pridaj-sa

Ak sa chcete dozvedieť viac, klikajte sem https://www.mysmeles.sk/kto-sme

Autor článku: Milan Kozický, majster včelár

Pri akejkoľvek reprodukcií tohto textu prosím použite link tohto článku alebo požiadajte autora článku o súhlas s reprodukciou.

www.medaren.sk

www.facebook.sk/medaren

Instagram @medaren.sk