medaren logo

Pleva Pleťové mlieko s propolisom 110g PLEVA.. Product #: SK00109M based on 0 reviews Regular price: $3.50 $3.50

Pleťové mlieko s propolisom 110g

Čím sa pleťové mlieko s propolisom vyznačuje? Skvele čistí pleť, redukuje mastnotu, hydratuje a zmäkčuje a zvyšuje pružnosť pokožky.

Ako sa pleťové mlieko používa? Pleťové mlieko s propolisom je vhodné pre časté použitie na tvári ale je vhodný aj na celé telo. Má výborné hydratačné a tiež čistiace účinky. Dobre účinkuje pri suchej a aknóznej pleti. Ak chcete použiť mlieko s propolisom na odlíčenie, naneste ho na vatový tampón a jemne rozotierajte po pokožke. Pre hydratáciu po kúpeli nanášajtepriamo na pokožku.

Zloženie: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propylene Glycol, Oleyl Erucate, Glyceryl Laurate, Ce tearyl Olivate, Sorbitan Oleate, Po polis extract, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Isopropyl Myristate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Parfum

Hmotnost: 100g

Hoci máme všetci pleťové mlieka spojené predovšetkým s večerným odličovaním, blahodarné účinky propolisu v tomto mlieku využijete aj v iných prípadoch. Je výborné pri starostlivosti o aknóznu pleť, kedy neagresívne čistí póry a zároveň hydratuje. Vďaka hydratáciu sa hodí aj po kúpeli alebo plávaní, pokožka rýchlo získa vlahu a nebude z vody vysušená. Mlieko krásne a dlho vonia, takže sa po každej aplikácii budetecítiť svieži. Jemné zloženie nedráždi ani veľmi citlivú pokožku, naopak sa hodí pre upokojenie napríklad po holení alebo epilácii.

K tomuto žiadne hotnotenie.
Napísať recenziu
ZleExceletné

Facebook komentáre

Citát o včelách:

Josef Holeček:
"Národ musíme pokládat za úl včel. A jako včely z úlu na všechny strany se  rozlétají, ne aby se rozfoukaly a obci jako se odcizily, nýbrž, aby nasbíraly  medových pylů a do společného úlu je snesly a pro celou včelí obec medu  narobily. I člověk jako člen obce národa může všude mimo něj sbírati vědění, umění a zkušenosti, ale jími obohacen má se vraceti k národu a ukládat je do  klenotnice národa."

medaren logo male

Náš med bol ocenený na medzinárodnej pôde

medaila apislavia za med

Získali sme bronzovú medailu za agátový med na súťaži Apislavia v Kazachstane.

Ponuka medu