V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Zatavovač medzistienok elektrický 12/24-220V

Zatavovač medzistienok elektrický 12-24-220V je nevyhnutným nástrojom pre každého včelára, ktorý chce mať pevné a stabilné rámiky so včelími plástami.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2883
42 € / ks
Zatavovač medzistienok elektrický 12/24-220V

Zatavovač medzistienok elektrický 12-24-220V je nevyhnutným nástrojom pre každého včelára, ktorý chce mať pevné a stabilné rámiky so včelími plástmi. Tento nástroj sa používa na zatavovanie medzistienok, ktoré sú k rámikom upevnené pomocou pocínovaného drôtu alebo nerezového drôtu.

Postup použitia zatavovača medzistienok je veľmi jednoduchý. V prvom kroku je potrebné si pripraviť včelie rámiky s napnutým včelárskym drôtom. Výplet rámika je len v jednom smere, čo znamená, že drôtik nie je nikde prekrížený. Toto zabezpečuje, že zatavovanie prebehne hladko a bez problémov. Je vhodné prejsť si drôt aj s napínakom drôtu.

Samotné zatavovanie medzistienok prebieha tak, že medzistienka sa položí na drôt na včelom rámiku. Potom sa drôtová slučka priloží na zatavovač a ten sa zapne. Zatavovač potom zohreje drôtovú slučku a ta sa pomaly vstrekne do medzistienky.

Tento proces zabezpečuje, že medzistienka sa pevne spojí s drôtom, čo zaručuje stabilnú konštrukciu včelieho plástu. Zatavovač medzistienok je vyrobený z kvalitných materiálov a má ergonomický dizajn, ktorý umožňuje jednoduché použitie. Je to preto nevyhnutný nástroj pre každého vážneho včelára, ktorý si chce udržať kvalitné a stabilné včelie plásty.

Dodatočné parametre

Kategória: Včelárske potreby
Istenie:: termopoistka 133°C nevratná
Napájanie:: 230V / 50Hz
Výkon:: 80VA
Výstupné napätie:: 12VAC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

rucny zatavovac medzistienok medaren
10,50 €

Používa sa na ručné zatavenie nezvlneného drôtika do medzistienky.  

VP0365
vespacatch pasca 1
Novinka Odporúčame
8,50 €

VespaCatch pasca na sršne od Francúzskeho výrobcu Véto -pharma spoľahlivo zachytí sršne v blízkosti úľov, alebo aj kdekoľvek inde.Odporučené dokúpiť: VespaCatch atraktant 10ml,...

5/52
Výklz na včely 10 a 8 cestný
3,60 €

Výklz na včely 10 a 8 cestný

2895