V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Ochranný štít na tvár, plastový

Ochranný štít na tvár s nastaviteľnou veľkosťou bol navrhnutý tak, aby poskytoval ochranu vo všetkých pracovných podmienkach.
 
 
 
 
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 3622
10 € / ks
Ochranný štít na tvár, plastový

Ochranný štít na tvár, vyrobený z plastu, je navrhnutý s nastaviteľnou veľkosťou, aby poskytoval ochranu v rôznych pracovných podmienkach. Tento štít je vyrobený z plastového materiálu odolného voči dezinfekčným prostriedkom obsahujúcim alkohol. Je vybavený vysoko kvalitnými nastaviteľnými popruhmi z mäkkej a príjemnej gumy, ktoré sa prispôsobia rôznym tvarom a obvodom hlavy. Štít má vhodnú vzdialenosť od tváre, ktorá zabraňuje zahmlievaniu, umožňuje cirkuláciu vzduchu a pohodlné nosenie okuliarov. Dodatočný horný remienok zabezpečuje pevnosť celého štítu a v prípade potreby je možné ho demontovať. Ochranný štít na tvár je opakovane použiteľný a môže sa používať spolu s ochrannými šošovkami, ktoré je možné dezinfikovať dezinfekčnými prostriedkami obsahujúcimi alkohol.

Rozmery ochranného štítu (šírka x výška): 30 x 22 cm Obsah balenia: ochranný priehľadný štít, nastaviteľné gumové pásky a návod na montáž horného remienka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Ochranná polomaska s dvoma filtrami, sada 1
75 €

Polomaska určená na viacnásobné použitie, konštrukcia s dvoma filtrami poskytuje nízky odpor pri dýchaní.      

3146
Nozevit 200ml
Nozevit 500ml
Skladom (3 ks)
65 €

Nozevit 200ml je liečivo na liečenie infekcie spôsobené hmyzomorkou včelou (Nosema apis a ceramae).  

3755
F1
308 €

Aerosolový vyvíjač FURETTO s nerezovou špirálou je zadymovací aplikátor liečiva a používa sa na preliečenie včelstiev proti klieštikom (Varroa Destructor).  ...

3147