V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Inkubátor na chov matiek

Kód: 3518
2 650 € / ks
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Inkubátor na chov matiek slúži na profesionálny odchov včelích matiek s kapacitou až 270 matečníkov.
 
 
 
 
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Inkubátor na chov včelích matiek je profesionálne zariadenie s kapacitou až 270 matečníkov. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojité dvierka a osvetlený interiér, čo umožňuje pohodlnú manipuláciu a pozorovanie.

Inkubátor je vybavený inteligentným ovládaním s nasledujúcimi vlastnosťami:

  1. Aplikácia algoritmov fuzzy logiky: Táto technika umožňuje flexibilné a adaptívne ovládanie inkubátora, čo zabezpečuje optimálne prostredie pre chov matiek.

  2. Regulácia teploty a vlhkosti: Inkubátor umožňuje nastavenie a udržiavanie presnej teploty a vlhkosti, ktoré sú dôležité pre správny vývoj včelích matiek.

  3. Regulácia prietoku vzduchu: Inkubátor zabezpečuje správny prietok vzduchu, čo pomáha udržiavať rovnomerné podmienky v celej komore.

  4. Kontrola plnenia vody: Inkubátor monitoruje množstvo vody v nádrži a poskytuje upozornenia alebo automaticky dopĺňa vodu podľa potreby.

  5. Nepretržité monitorovanie teploty a vlhkosti: Inkubátor neustále sleduje teplotu a vlhkosť v komore a poskytuje real-time informácie o týchto parametroch.

  6. Pokročilé diagnostické algoritmy stavu zariadenia: Inkubátor disponuje sofistikovanými diagnostickými algoritmami, ktoré monitorujú stav zariadenia a varujú pred potenciálnymi problémami.

  7. Plynuľá regulácia výkonu ohrievača: Inkubátor umožňuje presnú a plynuľú reguláciu výkonu ohrievača, čo prispieva k presnému udržiavaniu požadovanej teploty.

Orientačná hmotnosť inkubátora je 40 kg, čo zaručuje jeho pevnosť a stabilitu. Tieto vlastnosti a funkcie inkubátora sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálne podmienky pre chov včelích matiek.

Dodatočné parametre

Kategória: Včelárske potreby
Hmotnosť: 40 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz