2025-ben a Szlovák Tudományos Akadémiától két aranyérmet kaptunk.

Kurbli a medométer kézi meghajtásához

Kurbli a medométer kézi meghajtásához.
 
 
 
 
 
 
Elérhetőség Raktárkészlet (1 db)
Várható kézbesítés:
11.02.2026
Szállítási lehetőségek
Kód: 3635
12 € / db 12 € / 1 db
Kurbli a medométer kézi meghajtásához

Tartalék kurbli a medométer kézi meghajtásához.

A kilövő kézi meghajtásának kurblija a következő gyakorlati eszköz a medométer kézi vezérléséhez. Ezt a terméket úgy tervezték, hogy lehetővé tegye a mézkiemelő könnyű és kényelmes kezelését a méz kézi kiforgatásakor.

A forgattyú kiváló minőségű és tartós anyagból készültami garantálja a megbízhatóságot és a hosszú élettartamot. Ergonomikusan formázott, kényelmes fogást biztosít, és biztosítja a dobógép hatékony és zökkenőmentes forgatását.

Ez a forgattyúalkalmas különböző típusú medométerekhez, és könnyű telepítést és szétszerelést biztosít. Egyszerűen csatlakoztassa a mech mechanizmushoz, és máris készen áll a kézi meghajtás megkezdésére.

A mézpréselő kézi kurblijával teljes mértékben Ön irányíthatja a mézpréselés folyamatát, és a forgási sebességet az Ön preferenciáinak és igényeinek megfelelően állíthatja be.

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

Hasonló termékek

Umely matecnik Lyson komplet MEDAREN
Lyson műmatrac, teljes
Raktárkészlet (>5 db)
1 €

A Lyson mesterséges királynő egy többcélú eszköz, amely gyorsan bizonyított és elterjedt a méhészek körében.              

3554
Letacovy uzaver plastovy zeleny MEDAREN
0,90 €

A röpnyílás szűkítésére szolgál, és a kis rágcsálók elleni védelmet szolgálja.            

3646
Sírna lampa nerezová BEE
BEE rozsdamentes acél kénlámpa
Raktárkészlet (4 db)
9 €

A rozsdamentes acélból készült kénlámpát a méhsejtek, kaptárak és egyéb tartozékok sugárzására - fertőtlenítésére használják, a méhsejt atka ellen.     

2986