medaren logo

MEDÁREŇ Drevená palička na med "malá" Vhodné na svadby, pre firmy, hotely..... Product #: SK00022M based on 4 reviews Regular price: $0.89 $0.89

Drevená palička na med

Drevená palička o dĺžke 7 cm je určená na naberanie medu napríklad do kávy, šálky čaju alebo na chlieb, na oplátky pri ochutnávkach medu a pod.

Vhodná do darčekového balenia s 35 ml. medom. Veľmi praktická pomôcka. Často sa používa pri výslužke zo svadby spoločne s medom.

 

Tomáš a Anka Suroví Pridané 10-05-2017 04:17 AM
Ďakujeme pekne za dodanie malých paličiek na našu svadbu. Na internete som strávil hodiny, no nič podobné som nenašiel. Ďakujeme za váš prístup a flexibilitu. Svadobní hostia sa tešili a aj my.
Eva Gaálová Pridané 16-05-2017 07:39 PM
Balíček som dostala v poriadku.Ešte raz ďakujem a prajem nech sa Vám darí.
Janka Skýpalová Pridané 22-05-2017 09:53 AM
Musím pochváliť Váš prístup. Tým, že ste nám dodali paličky na med ste naplnili poslednú mozajku našej svadby. Moja dcéra nazvala vaše paličky - "svadobné paličky na med". Ďakujeme pekne aj za dodanie kvetového medu v malých pohárikoch. Nech sa Vám darí.
Janka Surová Pridané 11-06-2018 03:17 PM
Ďakujeme pekne za rýchle dodanie mini paličiek na našu svadbu. Nech sa vám darí a nabudúce kúpime u vás aj medík
Napísať recenziu
ZleExceletné

Facebook komentáre

Citát o včelách:

Václav Ducháč:
"Úloha včel na naší planetě v žádném případě nespočívá v produkci medu na mlsání  pro vyšší savce, ale v opylování miliónů květů na ovocných stromech,  zeleninových zahradách, loukách, polích a lesích. Bez včel by nebylo opylení,  žádných rostlin, žádných zvířat, žádných lidí."

medaren logo male

Náš med bol ocenený na medzinárodnej pôde

medaila apislavia za med

Získali sme bronzovú medailu za agátový med na súťaži Apislavia v Kazachstane.

Ponuka medu