medaren logo

MEDÁREŇ Med 50g Vhodné pre reštaurácie, hotely, svadby.. Product #: SK00009M based on 2 reviews Regular price: $1.30 $1.30

Med 50g

Značka: MEDÁREŇ

Cena: 1.30 €  1.25 €

Dostupné možnosti

* Prajete si etiketu na mede?:
* Vybrať druh medu:

Slovenský produkt z kvetov regiónu Požitavie - Širočina.

Tento produkt je vhodný pre hotely, reštaurácie, no ešte častejšie náš mini med kupujú ľudia na svadby, či iné rodinné udalosti  ako napríklad narodeninové oslavy. Tento mini medík sa zvykne pribaliť do svadbnej výslužky, prípadne na nachádza na svadobnom stole pred každým svadobným hosťom. Kreativite sa medze nekladú. Máte na výber z viacerých druhov medu. Každému chutí iný. Mne chutia všetky druhy medov :) Verím, že si vyberiete ten správny druh medu a vaši hostia/klienti budú spokojní. Celková váha produktu - mini med je 116g, med váži 50g.  Výška pohárika je 49,80 mm, šírka je 43,30 mm. Pohárik na medík je priesvitný. Uzáver je zlatý s jemným vyobrazením včelích plástov. Priemer viečka je 45 mm.

 

V ponuke máme agátový medlipový medslnečnicový med, kvetový med, medovicový med a malinový med.

Naše medy sú kvalitné, čoho dôkazom sú aj medzinárodé ocenenia, ktoré sme pravideľne s našimi medmi získavame. Zoznam ocenení nájdete TU.

 

Hlavnou zložkou medu sú jednoduché cukry fruktóza a glukóza, ktorých obsah spolu predstavuje približne 70%. Nerozštiepená sacharóza a vyššie cukry tvoria do 10%. Približne 18% tvorí voda. Ďalej sú v mede zastúpené organické kyseliny, antioxidanty, aminokyseliny, enzýmy, bielkoviny, minerálne látky: vápnik, horčík, draslík a sodík, stopové prvky: železo, zinok, meď, kobalt, mangán, vitamíny najmä: B1, B2, B6, B12, C ale aj vitamíny D, A, P, K, E. Viac informácii o mede nájdete v článku Včelí med.

Slovenský výrobok
MEDÁREŇ Pravý včelí med
Vadua Pridané 25-02-2017 09:26 PM
Ďakujeme za včasné dodanie medov napriek neskorej objednávke.
Jana Surová Brezno Pridané 14-02-2019 10:17 PM
Ďakujeme za dodanie medíkov na našu svadbu. Hostia sa veľmi potešili slovenskému medu. Mňa teší, že sme si vybrali vás a váš med :) Ďakujeme
Napísať recenziu
ZleExceletné

Facebook komentáre

Citát o včelách:

J. A. Komenský:
"Z včelařství naučil jsem se přírodu více znáti a více milovati, než z mnoha knih  učených."

medaren logo male

Náš med bol ocenený na medzinárodnej pôde

medaila apislavia za med

Získali sme bronzovú medailu za agátový med na súťaži Apislavia v Kazachstane.

Ponuka medu