V súťaži SHOP ROKU 2022 sme v kategórii CENA HEUREKY získali 3. miesto.

Včelárenie od jari do zimy

Včelárenie od jari do zimy je kniha plná praktických informácií, cenných rád, krásnych fotografií a názorných ilustrácií.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia
Kód: 2385
12,90 € / ks
Včelárenie od jari do zimy
Včelárenie od jari do zimy - MEDÁREŇ
Novinka

Včelárenie od jari do zimy je kniha plná praktických informácií, cenných rád, krásnych fotografií a názorných ilustrácií. Nájdete v nej návody, ako sa starať o včely počas celého roka a čo najprirodzenejšou cestou sa dopracovať k získaniu kvalitného medu či iných včelích produktov.
 
„Spoločenstvá včiel žijú na planéte desiatky miliónov rokov. Pracujú, komunikujú, vytvárajú väzby s rastlinami a opeľovaním zaisťujú produkciu potravy pre celú planétu Zem. Naša ľudská spoločnosť je stará len niekoľko tisíc rokov, a napriek tomu sa staviame do pozície najúspešnejšieho organizmu na planéte.

Neviem presne, v čom spočíva náš úspech, ale v komunikácii s krajinou a v podpore a ochrane vlastného životného prostredia to nebude.

Spoločenstvá hmyzu už zažili obdobia, keď prevládajúca forma živočíchov vyhynula, a konanie človeka ich iste neprekvapí. Naopak, my máme možnosť učiť sa od nich ako spoločne žiť milióny rokov udržateľným spôsobom.

Pristupujme k našim úľom s úctou, pretože spoločenstvá v ich vnútri majú oveľa bohatšiu históriu než naša ľudská spoločnosť.

Prajem vám príjemné putovanie včelím svetom!“
Miroslav Urban

 Tlačená kniha

Dátum vydania: 22.04.2021
 
ISBN: 978-80-8090-150-9
Formát/strán: 165x235, 160 strán
 
 
Jazyk: Slovenčina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Vcelarske dreviny a byliny MEDAREN
12 €

Vhodné včelárske rastiny na výsadbu

3721
Včelárske odborné preklady 2/2020 - MEDÁREŇ
18 €

Včelárske odborné preklady 2020  

2524
Produkčná a veterinárna prax vo včelárstve
7 €

Publikácia je určená pre úradných a súkromných veterinárnych lekárov, pre asistentov úradných veterinárnych lekárov v oblasti zdravia včiel

2519