medaren logo

MEDÁREŇ Mini med 50g + drevená palička "mini" Vhodné pre reštaurácie, hotely, svadby.. Product #: SK00026M based on 5 reviews Regular price: $2.35 $2.35

Mini med 50g + drevená palička

Značka: MEDÁREŇ

Cena: 2.35 €  2.25 €

Dostupné možnosti

* Prajete si etiketu na mede?:
* Vybrať druh medu:
- +

Slovenský produkt z kvetov regiónu Požitavie - Širočina.

Tento produkt je vhodný pre hotely, reštaurácie, no ešte častejšie náš mini med kupujú ľudia na svadby, či iné rodinné udalosti  ako napríklad narodeninové oslavy. Tento mini medík sa zvykne pribaliť do svadbnej výslužky, prípadne na nachádza na svadobnom stole pred každým svadobným hosťom. Kreativite sa medze nekladú. Máte na výber z viacerých druhov medu. Každému chutí iný. Mne chutia všetky druhy medov :) Verím, že si vyberiete ten správny druh medu a vaši hostia/klienti budú spokojní. Celková váha produktu - mini med je 116g, med váži 50g. Výška pohárika je 49,80 mm, šírka je 43,30 mm. Pohárik na medík je priesvitný. Uzáver je zlatý s jemným vyobrazením včelích plástov. Priemer viečka je 45 mm. Drevená palička meria 7cm.

 

V ponuke máme agátový medlipový medslnečnicový med, kvetový med, medovicový med a malinový med.

Naše medy sú kvalitné, čoho dôkazom sú aj medzinárodé ocenenia, ktoré sme pravideľne s našimi medmi získavame. Zoznam ocenení nájdete TU.

 

Pravý včelý med od registrovaného včelára. Slovenský produkt. Z kvetov regiónu Požitavie - Širočina.

Kvetový med je prírodný koncentrát nektáru z kvetín a rastlín, v prevažnej väčšine z rastlín liečivých. Je ľahko stráviteľný vďaka vyššiemu obsahu jednoduchých cukrov - glukózy a fruktózy. Obsahuje peľové zrná rôznych rastlín, ktoré obohacujú med o významné prírodné látky s povzbudzujúcimi účinkami- rastlinné hormóny, éterické oleje, aromatické látky a pod. Kvetový med je veľmi cenným v prírodnom lekárstve.

Hlavnou zložkou medu sú jednoduché cukry fruktóza a glukóza, ktorých obsah spolu predstavuje približne 70%. Nerozštiepená sacharóza a vyššie cukry tvoria do 10%. Približne 18% tvorí voda. Ďalej sú v mede zastúpené organické kyseliny, antioxidanty, aminokyseliny, enzýmy, bielkoviny, minerálne látky: vápnik, horčík, draslík a sodík, stopové prvky: železo, zinok, meď, kobalt, mangán, vitamíny najmä: B1, B2, B6, B12, C ale aj vitamíny D, A, P, K, E. Viac informácií o mede získate TU.

Marianna a Stanka Jančové Pridané 30-04-2015 06:18 AM
Ďakujeme pekne! Naši zákazníci sú spokojní, no budeme rady, ak budete predávať aj menšie balenia, 15-20g. Ďakujeme a držíme palce!
Jana Kelnerová Pridané 04-02-2018 03:28 PM
Milí Milan, ďakujem Vám veľmi pekne za dodanie medíku a aj za Váš veľmi citlivý prístup. Vážim si to! Budem Vás ďalej odporúčať.
Anna & Tomáš Jančároví Pridané 04-02-2018 03:33 PM
Ďakujeme za rýchle dodanie medíkov a drevených paličiek priamo na našu svadbu. Odporúčame vás ďalej a ceníme si vašu ochotu...
Janka a Peťo, Malacky Pridané 25-10-2019 09:09 PM
Ďakujeme za skoré dodanie na našu svadu :) Všetko dopadlo dobre, svadba sa vydarila a medík svadobčanom chuuil
Janka a Tomáš, Vráble Pridané 30-03-2020 06:23 PM
Výborná kombinácia, ďakujeme za skoré dodanie aj v týchto ťažkých časoch...nech sa vám darí s predajom medu
Napísať recenziu
ZleExceletné

Facebook komentáre

Citát o včelách:

J. M. Ehrenfels:
"Včelárstvo je poézia poľnohospodárstva."

medaren logo male

Náš med bol ocenený na medzinárodnej pôde

medaila apislavia za med

Získali sme bronzovú medailu za agátový med na súťaži Apislavia v Kazachstane.

Ponuka medu